در سال ۱۳۷۱ هجری شمسی برابر با سال ۱۹۹۲ میلادی طرح و ایده اولیه ایجاد کارخانه تولیدی و تجاری بنام شرکت لوله سبز چابهار پایه گذاری شد. در سالهای اولیه تولید این محصول، تمامی لوله و اتصالات مصرفی در تاسیسات ساختمانها در سطح کشور از نوع فلزی بوده که با گذشت زمان و اثبات کارایی این نوع محصول، تقریبا همگان، اعم از بخشهایی از صنعت و ساختمانهای مسکونی، اداری، تجاری و … مصرف کننده این نوع کالا شده و آنان را از تبعات ناشی از آفاتی نظیر پوسیدگی، ترکیدگی و همچنین از هزینه های گزاف ترمیم و بازسازی رها نموده است.

امروزه این شرکت با قدمتی طولانی در سه شیفت کاری بصورت شبانه روزی با تولید انواع محصولات منشاء خدمات موثری برای مصرف کنندگان داخلی و خارجی بوده است و از نظر سطح کیفی با توجه به استفاده از مواد اولیه مرغوب و همگام با تکنولوژی روز دنیا از هر لحاظ با محصولات مشابه خارجی در سطح جهانی قابل رقابت خواهد بود.

با عنایت و توجهات ایزد منان، شرکت لوله سبز چابهار قادر گردیده با دارا بودن بیش از دو دهه تجربه در زمینه فرآیندهای پلیمر با ماشین آلات مدرن تولید لوله و اتصالات و همچنین بهره گیری از لابراتور مجهز و پرسنل مجرب و حاذق محصولاتی مرغوب با مکانیزم هایی در سطح استانداردهای بین المللی تولید و به دلیل بالا بودن سطح کیفی آن در اسرع وقت در بازارهای داخلی و خارجی به منصه ظهور برساند.

و نیز این شرکت موفق به اختراع و تولید نسل جدید اتصالات جوشی PERT مختص لوله های پنج لایه PERT-AL-PERT با نام تجاری کایرپایپ گردیده است و بدین گونه تلوری دیگر از نبوغ و خلاقیت ایرانی در بازار رقابت جهانی به منصه ظهور رسید.

شایان به ذکر است این محصول عالی و مطمئن که کاملا علمی و صنعتی می‌باشد موفق گردید در مدت کوتاهی تاییدیه سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران و گواهینامه‌های استاندارد اجباری ، گواهینامه فنی مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن ، گواهینامه بهداشت و FOOD GRADE و نیز گواهینامه ISO9001 را اخذ نماید.

گواهینامه‌ها و افتخارات چابهار

محصولات برند چابهار

دستگاه جوش چابهار

محصولات موجود

4,114,934 تومان
افزودن به سبد خرید