شرکت پرمک در سال 1360 با هدف فعالیت‌های تجاری در زمینه‌ی ساخت لوله و اتصالات تأسیس گردید. از آن تاریخ تاکنون فعالیت‌های تجاری شرکت مستمراً رو به توسعه رفته به طوری که امروزه به عنوان یکی از عمده‌ترین واردکنندگان و بنکداران محصولات لوله و اتصالات در ایران مطرح می‌باشد.

همگام با پیشرفت صنعت و تکنولوژی و به منظور ارائه‌ی محصولات با کیفیت بالا و بالاخره برای ایجاد بازار رقابتی، شرکت پرمک اقدام به واردات لوله و اتصالات 5 لایه Pex AL Pex نموده است که تولید آن بر اساس نیاز امروز بازار جهانی بوده و دارای تاییدیه‌های کیفیت از Skz آلمان و Aenor اسپانیا می‌باشد و دارای سه سال ضمانت بی قید و شرط و تحت پوشش بیمه به مدت ده سال می‌باشد.

لوله‌های پنج لایه پرمک متشکل از یک لایه آلومینیوم دولایه‌ی بیرونی و درونی پلی‌اتیلن (pex) و دو لایه چسب مخصوص جهت یکپارچگی لایه‌های تشکیل دهنده‌ی لوله می‌باشد.

آلومینیوم مورد استفاده در لوله‌های پنج لایه پرمک به منزله‌ی ستون فقرات لوله‌ها عمل می‌کند به طوری که استحکام این لوله‌ها را تا حد لوله‌های فلزی بالا می‌برد. مواد اولیه‌ی لایه‌های پنج لایه پرمک PEX است که مخفف پلی‌اتیلن کراسلینگ شده (مشبک) می‌باشد.

این نوع پلی‌اتیلن متشکل از زنجیره‌های بلند (ماکرو ملکول) کربن و هیدروژن است که در اثر فرایند فیزیکی و شیمیایی تبدیل به شبکه‌های سه بعدی غول‌آسایی گردیده است و دارای خواص فوق‌العاده از نظر تحمل حرارت و فشار بوده به طوری که تا امروز هیچ نوع پلیمری با در نظر گرفتن صرفه‌ی اقتصادی قابل مقایسه با پلی‌اتیلن کراسلینک شده نمی‌باشد

دارای گواهینامه تحقیقات و مسکن شهرسازی – تاییدیه skz آلمان و AENORاسپانیا و بیمه نامه 10 ساله بیمه ایران و سه سال ضمانت تعویض قطعه معیوب.

کاربرد لوله های پرمک در سیستم انتقال آب سرد و گرم، سیستم لوله‌کشی رادیاتور و حرارت مرکزی، سیستم گرمایش از کف (برای گرم کردن خانه‌ها، حمام، باشگاه‌های ورزشی و دیگر اماکن) و بسیاری از موراد دیگر در صنایع تولیدی حمل و نقل، کشاورزی و… می‌باشد.

گواهینامه‌ها و افتخارات پرمک

محصولات برند پرمک

کلکتور 3/4*11/2 پرمک

محصولات موجود

350,000 تومان4,200,000 تومان

کلکتور 1/2*11/2 پرمک

محصولات موجود

310,000 تومان3,720,000 تومان

کلکتور 1/2*11/4 پرمک

محصولات موجود

165,000 تومان1,980,000 تومان

کلکتور 1/2*1 پرمک

محصولات موجود

113,000 تومان1,356,000 تومان